Září 2014

důležité

30. září 2014 v 14:42
Píšu poslední článek na tomto blogu a to z jednoho prostého důvodu. Bude smazán. Kdo by chtěl at mi napíše na mail Minako-chan@email.cz a já mupísnu novou adressu. Zde jí kvůli ochraně soukromí dávat nebudu a ted k věci.

Vezmu to hezky od začátku...
V minulosti jsem si neprožila nic pěkného. Nic co bych chtěla vykládat přátelům natož lidem kter neznám. A před nedávnem je to půl roku zpět jsem se opět stala loutkou. 2 a půl roku jsem snášela to,že ze mě člověk na kterm mi záleželo dělal blbce. Ne nedělám ze sebe chudáka. Nyní jsem ráda ,že mám svůj klid,smím říkat co chci,smím jít kam chci,jsem ráda že smím jít s přááteli ven.Jsem ráda ,že můžu být tím kým jsem a že jsem našla člověka ,který to chápe a záleží mu na mě. Ok rovnou k věci. Ano psát takto není hezké ,ale přiznejme si. Něco na tom pravdy je. Nečekám ,že mě tu každý bude vítat. Jediné co chci je mít od všech klid a maximálně sem tam s někým prohodit pár slov. Jenže mi přijde že vy si stejně vždycky něco najdete by by to byla sebemenší blbost ,aby ste mi ukázali že já tu nemám co dělat. Vadí vám náš pes? Snažím se vám díky tomu vyhíbat. A ano děkuji že jste mi to tu tak znechutili že tu nechci být an minutu. Natož se mi nedivte že se s vámi nechci ani bavit. Ano uznávám chyby ,ale také uznejte vy že mám pravdu. Co se vám nelíbí? To že nejsem jako ostatní holky a nechlastám,nefetuju,nehulím trávu,nelítám po diskotékách? Ano mám slabost pro Japonsko. Každý má něco. A tak vás prosím abyste se s tím smířli a nechali mě být. Raději si myslete že jsem jako malé děcko. Ale mě to baví. A raději budu pokémonem než abych byla místní fetkou. Dále vás prosím abyste nesoudili člověka podle toho co slyšíte od ostatních ale raději šli a zeptali se jak to doopravdy bylo a dál se vtom nehrabali. Já ze sebe nedělám svatouška ale také neříkám že dotyčná osoba která chodí a roznáší klepy je svatá.Vždycky je lehčí pošpinit osobu ,která se nechce bránit protože už chce mít klid a né to neustále řešit a udělat ze sebe svatouška. Popravdě? Kdybych mohla seberu se a vypadnu.Ze svého přítele putku rozhodně nedělám. I když to tak někomu možná přijde.Ano vaří a vaří rád nikdo ho do toho nenutí stejně tak jako když já doma uklízím a on přijde s tím že odpadky vynese on. Ano rozmlouvám m že snimi skočím já ale vždycky řekne že mi chce pomoct a než se otočím odpadky jsou vynesené. Něco jiného je kdybych ho poslala s odpadkama a řvala po něm či ho k tomu prostě nějak nutila.

Tímto se mlouvám některým ale zároven chci abyste si šáhli na svědomí. A pokud jsem někdy nepozdravila jakožto že já zdravím ale nebudu řvát jen abyste mě slyšeli a kolikrát když jdu se psem tak pozdravím a věnuji se jemu tudíž je možné že mě nejde slyšet.


A ještě jedna věc. Ano zrušila jsem si svůj facebook a zruším i tento blog. Ano neustále jsem na facebooku ale i kdybyste mpo mě pátrali. nehledejte mě. A nelezte mi do soukromí.A tímto vás prosím abyste mi dali klid protože mě nebaví neustále něco řešit. Mám svých starostí a problémů dost. Děkuji